Alla inlägg den 13 februari 2023
Det som hände & har haft panik för dom här dagarna eller sen start så är nu fallet ner lagt och det känns bara skönt att det är så också så klart .
Minis fick gå till förskolan i dag och märkte hur bråttom han allt hade dit också tyckte jag skulle typ gå i natt linne också men nämnde att det skulle vara för kallt för mig och så skulle det bli min tur att få en ny förkylning räcker med dom man har haft här hemma också .
Sen fick jag lite svår känslor och var in på maxi och köpte hem mat och hitta tulpaner som jag föll för tycker om tulpaner önska bara att jag inte hade en sån negativ till sambo till saker som sagt det är något jag önska han kunde ändra .
Fick sen i dag brevet på Stockholms stads fel förvaltning med att fallet var nerlagt som gjorde att det var en lättnad .
Lagade mat marockansk mat vissa saker blev lite för mycket tycker jag i allafall.
Men när jag smakade så var den god tyckte jag vilket innebär att jag kommer ta och lägga ut recept i morgon här på det.
Minis var svårt och hämta i dag fick ta fröknarna till hjälp slutade med att det var jag och en av fröknarna som hjälptes annars helt omöjligt var det få på honom ytterkläderna .
Hämtade senare på kvällen min större son sen från danshuset som han går och dansar .
Sambon vart hos tandläkaren och på en kontroll och där han hade fått reda på att mer tänder ska ryckas ut min stackare på en summa för runt 9000 kr.
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 | 2 |
3 | 4 | 5 | |||||
6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | |||
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | |||
20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | |||
27 | 28 | ||||||||
|