Alla inlägg den 2 oktober 2024
Sov gott minis med på morgon kvisten kom den här personalen in och hade visst samma namn som min son. Kändes komiskt.
Hade bestämt mig i dag att åka ut till Värtahamnen betala eller som mamma lovade som födelsedags present en middag på båten som jag bestämde mig till denna resa med tanke på hur ekonomin är för mig och för systersonen .
Helt ärligt smått nervös för detta som jag satt in mig i men har systersonen som jag är trygg med och sen också har mitt lilltroll också så klart.
Men var döds trött i morse och sen också sen skulle vi till förskolan också. Så då blev det ett gå efter en stund och lät honom leka runt en halv timme.
Och i dag kom den här dagen som jag inte ville att vi föräldrar skulle bli inbjudna av barnen och visade upp kände lite så där onödigt men enda hade dom gjort det mysigt också .
Annars bara ta det lugnt och mysigt också hade om gjort också i vissa rum .
Annars i dag bara tagit det lugnt och avslappnande också till och med också .
Hämta och lämna minis gick bra också . Vad
Smått blåsigt också får se om nått oväder lommar dessa dagar.
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | ||||
7 | 8 |
9 | 10 |
11 |
12 | 13 | |||
14 |
15 | 16 |
17 |
18 | 19 | 20 | |||
21 | 22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | |||
28 |
29 |
30 |
31 |
||||||
|