Alla inlägg den 17 april 2025

Av anonym anonym - Torsdag 17 april 23:28

Trodde var fredag när jag vaknade i morse @ haha? och klockan var kvart i åtta när båda jag och minis vaknade samtidigt och när sambon ringde också.
Men när jag hade lämnat minis på förskolan insåg jag att det var torsdag också.
Men kom hem åt frukost och gjorde mig i ordning också sminka mig skulle hämta en spray på normal till sambon för den jag valde tyckte jag att doften inte höll länge.
Den höll en stund som sagt så försvann denna också testa en gång sen klart kändes det som.
En väldig besvikelse var denna.
Så kom sambon hit för att fira påsk med oss också var det men saknar min större älskling också hans mamma så men dom är i Finland nu och firar påsk vem vet som sagt.
Sen bara en lugn kväll blev det i alla fall och en glad Lilleman också som kändes bra också.

Presentation

Välkommen till min Blogg som handlar mitt liv och känslor tankar både negativt/positiva och mitt barn som är beräknat 19 jan 2015 ,och smått och gott. lite varierat med andra ord och bilder på det som jag vill visa eller ge tips på.

Fråga mig

2 besvarade frågor

Kalender

Ti On To Fr
  1 2 3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14 15
16
17 18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 30
<<< April 2025 >>>

Tidigare år

Sök i bloggen

Senaste inläggen

Kategorier

Arkiv

RSS

Besöksstatistik


Ovido - Quiz & Flashcards